NQ121WF100JT4E
MFR.Part #
NQ121WF100JT4E
JLCPCB Part #
C2781687
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS