RN73R2ATTD7501A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD7501A10
JLCPCB Part #
C2574492
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS