4D02WGF4751TCE
MFR.Part #
4D02WGF4751TCE
JLCPCB Part #
C414587
Description
4 4.75kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS