ES06WKJ0394T5E
MFR.Part #
ES06WKJ0394T5E
JLCPCB Part #
C2773670
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 500V 667mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS