ES06WKJ039JT5E
MFR.Part #
ES06WKJ039JT5E
JLCPCB Part #
C2773672
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 500V 667mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS