ES06WKJ0364T5E
MFR.Part #
ES06WKJ0364T5E
JLCPCB Part #
C2773663
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 500V 667mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS