HQ101WJ018JT4E
MFR.Part #
HQ101WJ018JT4E
JLCPCB Part #
C2778373
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W 200V ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS