CQ1007J0333T4E
MFR.Part #
CQ1007J0333T4E
JLCPCB Part #
C2771551
Description
-55℃~+155℃ 200V 33kΩ 750mW ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS