AS101AJ0752T4E
MFR.Part #
AS101AJ0752T4E
JLCPCB Part #
C2770428
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 400V 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS