CRCW201082K0FKEFHP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW201082K0FKEFHP
JLCPCB Part #
C4138116
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS