NQ121WJ0515T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0515T4E
JLCPCB Part #
C2781955
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.1MΩ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS