AS101AJ0753T4E
MFR.Part #
AS101AJ0753T4E
JLCPCB Part #
C2770429
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 400V 75kΩ Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS