AS101AJ075JT4E
MFR.Part #
AS101AJ075JT4E
JLCPCB Part #
C2770432
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 400V 7.5Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS