VH1A101MC054000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VH1A101MC054000CE0
JLCPCB Part #
C2761567
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
100uF 10V 2000hrs@105℃ 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS