VH1J220ME077000CE0
MFR.Part #
VH1J220ME077000CE0
JLCPCB Part #
C271395
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 48mA@120Hz 6.3mm 63V 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS