DCMC763U100DF2B
MFR.Part #
DCMC763U100DF2B
JLCPCB Part #
C2648697
Package
Bolt
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 100V 11.2mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 76000uF 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS