MLP131M400EK1C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MLP131M400EK1C
JLCPCB Part #
C2623252
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.2A@20kHz 1.32Ω@120Hz 130uF 2000hrs@85℃ 25.4mm 400V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded