381LQ471M420K452
MFR.Part #
381LQ471M420K452
JLCPCB Part #
C2621652
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 390mΩ@120Hz 420V 470uF 47mm ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS