CGS783U030X4C
MFR.Part #
CGS783U030X4C
JLCPCB Part #
C2622538
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 11mΩ@120Hz 16.8A@120Hz 2000hrs@85℃ 30V 76.2mm 78000uF 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS