B41560A8100M003
MFR.Part #
B41560A8100M003
JLCPCB Part #
C1617745
Package
Bolt
Description
-40℃~+105℃ 0.1F 3000hrs@105℃ 5mΩ@100Hz 63V ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS