SLPX472M100H7P3
MFR.Part #
SLPX472M100H7P3
JLCPCB Part #
C2624100
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 40mm 4700uF 5.23A@120Hz 56mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS