381LQ821M100H022
MFR.Part #
381LQ821M100H022
JLCPCB Part #
C6064368
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@120Hz 100V 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 303mΩ@120Hz 32mm 820uF ±20% Plugin,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS