CDV16FF911JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDV16FF911JO3
Description
-55℃~+150℃ 11.7mm 12.7mm 1kV 910pF ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS