101C992U025AK2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
101C992U025AK2B
JLCPCB Part #
C2623434
Package
Bolt,D34.93xL42.85mm
Description
-10%~+75% 12.7mm 34.93mm 42.85mm 9900uF 螺栓,D34.93xL42.85mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS