380LX331M180H012
MFR.Part #
380LX331M180H012
JLCPCB Part #
C5518388
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A@120Hz 10mm 180V 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 330uF 603mΩ@120Hz ±20% Plugin,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS