CGS124U025V4C
MFR.Part #
CGS124U025V4C
JLCPCB Part #
C2622681
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.12F 104.78mm 15.5A@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 50.8mm 8mΩ@120Hz 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS