CGS183U075V4C
MFR.Part #
CGS183U075V4C
JLCPCB Part #
C5596122
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 14.5A@120Hz 18000uF 50.8mm 75V 9mΩ@120Hz 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS