380LQ221M350H032
MFR.Part #
380LQ221M350H032
JLCPCB Part #
C2623824
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 1.44A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 22mm 350V 37mm 900mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS