THAS700M400AA1C
MFR.Part #
THAS700M400AA1C
JLCPCB Part #
C2622612
Description
-55℃~+105℃ 1.02A@20kHz 10mm 2.45Ω@120Hz 400V 5000hrs@105℃ 70uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS