715P47256JA3
MFR.Part #
715P47256JA3
JLCPCB Part #
C3800444
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、600V 4.7nF ±5% 插件,P=12.7mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS