EKZM350ELL152MK30S
MFR.Part #
EKZM350ELL152MK30S
JLCPCB Part #
C1498169
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 13mΩ 1500uF 2.07A@120Hz 35V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS