ESK227M035AG3AA
MFR.Part #
ESK227M035AG3AA
JLCPCB Part #
C1019605
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 220uF 290mA@120Hz 3.5mm 35V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS