CGS703U016V4C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGS703U016V4C
JLCPCB Part #
C2622490
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 15.2A@120Hz 16V 2000hrs@85℃ 50.8mm 70000uF 8mΩ@120Hz 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS