380LQ472M063K022
MFR.Part #
380LQ472M063K022
JLCPCB Part #
C2620974
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 3.89A@120Hz 30mm 32mm 4700uF 61mΩ@120Hz 63V ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS