381LX222M050H012
MFR.Part #
381LX222M050H012
JLCPCB Part #
C3723554
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2200uF 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 50V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS