CG362U150X4C
MFR.Part #
CG362U150X4C
JLCPCB Part #
C2622460
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 150V 2000hrs@85℃ 22mΩ@120Hz 3600uF 76.2mm 9.4A@120Hz 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS