AFK227M06D16B-F
MFR.Part #
AFK227M06D16B-F
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 240mA@100kHz 360mΩ@100kHz 6.1mm 6.3V 6.3mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS