CGS953U025X4C
MFR.Part #
CGS953U025X4C
JLCPCB Part #
C2622617
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 11mΩ@120Hz 16.9A@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 76.2mm 95000uF 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS