CG333U035X4C
MFR.Part #
CG333U035X4C
JLCPCB Part #
C2622478
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 2000hrs@85℃ 23A@120Hz 33000uF 35V 6mΩ@120Hz 76.2mm 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS