HHT471P040HE0
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
HHT471P040HE0
JLCPCB Part #
C2622287
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-10%~+30% -40℃~+175℃ 2000hrs@175℃ 22mm 37mm 40V 423mΩ@120Hz 470uF 5.5A@5kHz 插件,D22xL37mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS