MLP102M200EB0D
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MLP102M200EB0D
JLCPCB Part #
C2622737
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1000uF 12.7mm 158mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 25.4mm 5A@20kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded