CG152U050R2C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CG152U050R2C
JLCPCB Part #
C2622061
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1500uF 2000hrs@85℃ 3.5A@120Hz 34.93mm 50V 53.98mm 58mΩ@120Hz 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS