HVMLS401M100EK1A
MFR.Part #
HVMLS401M100EK1A
JLCPCB Part #
C2623027
Description
-55℃~+125℃ 10000hrs@85℃ 100V 25.4mm 400uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS