VPR112U075N3C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
VPR112U075N3C
JLCPCB Part #
C2622191
Package
Plugin,D25.4xL79.4mm
Description
-10%~+75% -55℃~+105℃ 10.2mm 1100uF 2000hrs@105℃ 25.4mm 3.577A@10kHz 44mΩ@10kHz 75V 79.4mm 插件,D25.4xL79.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS