475MPW160K
MFR.Part #
475MPW160K
JLCPCB Part #
C5506117
Package
Plugin,D18xL34mm
Description
-55℃~+105℃ 4.7uF 90V、160V ±10% Plugin,D18xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS