MPX154K305E
MFR.Part #
MPX154K305E
JLCPCB Part #
C6993177
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 305V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS