688LMU035M2BG
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
688LMU035M2BG
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 3.1625A@100kHz 35V 47mm 60.95mΩ@120Hz 6800uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS