380LX822M035H042
MFR.Part #
380LX822M035H042
JLCPCB Part #
C19339138
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22mm 3000hrs@85℃ 35V 4.6A@20kHz 40mm 57mΩ@120Hz 8200uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS