PSU27065A
MFR.Part #
PSU27065A
JLCPCB Part #
C2621951
Package
Plugin
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 111.13mm 165V 270uF 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS