PSU27015A
MFR.Part #
PSU27015A
JLCPCB Part #
C2624011
Package
Bolt,D36.53xL87.25mm
Description
270uF 36.53mm 87.25mm 螺栓,D36.53xL87.25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS